Начало

В чест на 24 май - Празник на българската просвета и култура и на славянската писменост и Ден на Тополовград Кметът на Общината – г-н Божин Божинов награждава изявени ученици

Категория: Новини
Публикувана на Четвъртък, 21 Май 2020 17:44
Написана от общ.Тополовград
Посещения: 30
Големина на шрифта

В чест на 24 май - Празник на българската просвета и култура и на славянската писменост и Ден на Тополовград Кметът на Общината – г-н Божин Божинов награждава със златен символ Доника Димитрова Божинова – зрелостник, пълнен отличник на випуск 2020.

         Във връзка с Празника Кметът на Община Тополовград награждава с предметни награди и грамоти изявени ученици, постигнали високи успехи на национално и областно ниво:

1. Йоан Веселинов Райков –НУ „Св. Св. Кирил и Методий” -Тополовград, 4 клас, за отлично представяне на Национален конкурс за детска рисунка „Аз и детското полицейско управление”

2. Елена Борисова Чобанова - НУ „Св. Св. Кирил и Методий” -Тополовград, 4 клас, за отлично представяне на Национален конкурс за детска рисунка „Аз и детското полицейско управление”

3. Лиляна Деянова Личева- СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 6 клас, за второ място на Олимпиадата по български език и литература – областен кръг

4.Георги Миленов Божилов – СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 7 клас, за второ място на Олимпиадата по биология и здравно образование – областен кръг и трето място на Олимпиадата по химия и опазване на околната среда – областен кръг

5. Мария Георгиева Славова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 8 клас, за първо място на Олимпиада по история и цивилазия – областен кръг и трето място на Олимпиада по химия и опазване на околната среда – областен кръг

6. Лилия Василева Тодорова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 8 клас, за второ място на Олимпиада по история и цивилазия – областен кръг

7. Христо Владимиров Гайдаров - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 10 клас, за трето място на Олимпиада по история и цивилазия – областен кръг

8. Василена Иванова Замова – СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 10 клас, за Първа награда от Национален ученически конкурс „От Коледа до Васильовден” – София 2020.

9. Красимир Тодоров Лозев - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 10 клас, за Първа награда от Национален ученически конкурс „От Коледа до Васильовден” – София 2020.

10. Милослава Милкова Стефанова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 8 клас, за Първа награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.

11. Йоана Златкова Петкова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 10 клас, за Трета награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.

12. Зорница Веселинова Джингова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 6 клас, за Първа награда от Национален ученически конкурс „Моите детски мечти” – София 2020.

13. Росица Славова Трендафилова - СУ„Д-р П. Берон” - Тополовград - 10 клас, за Втора награда от Национален ученически конкурс „Български архитектурни паметници в макети” – Варна 2020.